محل تبلیغات شما
سلام و خسته نباشید خدمت شما
اول باید حسابی ازتون تشکر کنم بابت اینکه به فکر جوون ها و نوجوون های دنیا ندیده و رنج دیده ی کشورمون هستید.
دوم یک سوال داشتم. حدودا دو سال از عمر نازنینم رو به وسیله شهوترانی های نابجا که اکثرا به استمنا ختم می شد ،هدر دادم.
تقریبا هر بار که استمنا کردم ، توبه کردم و به خدا قول دادم دیگه تکرار نکنم؛چند باری هم این عهد رو بر کاغذ ثبت کردم و زیرش هم امضا زدم. اما به فاصله چند روز بیشتر نمیشد که دوباره شهوت کورم میکرد. من شنیدم که عهد شکستن از گناهان کبیره است؛ اون هم عهد با خالقت. الان خیلی پشیمونم از کارهایی که کردم ولی نمی دونم باید با عهد هایی که بهشون پایبند نبودم چکار کنم. به ذهنم رسیده که با ریاضت کشیدن ، شاید بتونم رضایت پروردگارم را به دست بیاورم اما هر وقت که می خواهم دست از کار های اشتباه بکشم و به ریاضت کشیدن مشغول باشم، شیطون من رو بیشتر وسوسه می کنه؛ انگار می خواهد من رو خفه کنه .
لطفا در را بطه با مواردی که گفتم من رو راهنمایی کنید.
سوما دعا برای ببخشش ما گنهکار هارو فراموش نکنید.
خدا حافظ.

پاسخ شما : سلام دوست عزیز
ان شاء الله که در صحت و سلامت باشید
آفرین به شما که توبه کرده اید و دست از استمنا کشیده اید و الان به دنبال اصلاح گذشته تان هستید.
دوست عزیز، هیچ نیازی به ریاضت نیست. جبران گناهان شما همین است که آن گناهان را تکرار نکنید. همین کافی است. البته واجبات را هم به نحو احسن انجام بدهید. مثلا نماز اول وقت را فراموش نکنید. پس دیگر نگران گذشته نباشید و عزم راسخ جلوی شیطان بایستید و خداوند همیشه همراه مومنان است.
موفق باشید.

دعا برای محتلم نشدن

سوزش آلت در هنگام احتلام

دو سال استمنا کردم

رو ,استمنا ,عهد ,هم ,ریاضت ,نکنید ,من رو ,و به ,کردم و ,استمنا کردم ,فراموش نکنید

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معلم پشتیبان لباس زیر ارزان پوشاک اسپرت لباس خواب ورزشی زنانه دخترانه لاغر چاق 2020 gramlocalap مشاور تحصیلی شهرستان فسا فیروزی Wholesale Jacksonville Jaguars Jerseys Clearance, NFL Jerseys Provide. ligamlchuckmalp مرجع آموزشی دومینور Sylvester's memory عرفان نقش Nowhere Land